27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Kripto Para Dünyası Düşüyor Mu?

Kripto Para Dünyası Düşüyor Mu?

Ekonomi

Finans sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen dijital para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para birimleri yakın zamanda patlayacak. Peki Bitcoin Cash yükselir mi? Bitcoin Cash ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Dünden şu ana kadar kripto para birimleri 177.49 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son alınan veriler ışığında piyasanın hacmi 236.96 Milyar dolara ulaştı.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Bitcoin Cash son rakamlara bakıldığında 234.47 Amerikan Doları üstünden talep görüyor. Ayrıca Bitcoin Cash son 1 gün içinde yüzde 0.51 değer farkı yaşadı.

Decentraland Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Dijital para piyasasının son bir hafta içinde şampiyonları ReddCoin, Basic Attention Token ve 0x oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Binance USD, Chainlink ve Paxos Standard en çok değer kaybeden sanal para birimleri oldu. Toplam piyasa hacmi 236.96 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 80.64.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 161.30 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 57 Milyar Dolar
Fiyatı: 8778.02 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?
Piyasa Değeri: 21.07 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 20.05 Milyar Dolar
Fiyatı: 189.96 Amerikan Doları

Kripto para piyasası foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir