28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Kripto Para Birimlerinde Son Durum

Kripto Para Birimlerinde Son Durum

Ekonomi

Finans piyasasının yeni yıldızı sanal para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazı para uzmanlarına göre kripto paralar alarm zillleri çalıyor. Peki NEM düşer mi? NEM kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. en son fiyatlara göre geçtiğimiz 24 saat içinde 208.34 Milyar Amerikan Doları tutarında kripto para el değiştirdi.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan NEM güncellenen en son verilere göre 0.13 dolar seviyesinden işlem görüyor. NEM son bir saat içinde yüzde 1.24 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta En Çok Kazandıran Sanal Para: Algorand

PancakeSwap bir günlük zaman diliminde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Pax Dollar ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat içinde en çok kaybettiren sanal para Pax Dollar oldu. Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 68.37 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Fiyatı: 48916.36 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 35.32 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 4164.13 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 23.83 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.79 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 3.45 Milyar Dolar

Dijital para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir