19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Kripto Para Birimlerinde Son Durum

Kripto Para Birimlerinde Son Durum

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan kripto para dünyası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. sanal para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para piyasası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. sanal para dünyası kazandırır mı? Binance Coin kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Kripto paralar dün itibarıyla gerçekleşen işlem hacmi sonunda 202.40 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 64.62 ile ilk sırada.

Binance Coin an itibarıyla 15.71 Amerikan Doları seviyesinden talep görüyor. Binance Coin son 1 gün içinde yüzde 2.85 değer farkını gördü.

Pax Gold Bir Haftadır Azaldı

Kripto para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Ethereum yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimi oldu. öte yandan son 3 ay içinde en fazla kaybettiren para birimi de Bitcoin oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 78.74 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
Bitcoin 7132.03 Dolar, Ethereum 182.98 Dolar, Ripple 0.19 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 233.61 Amerikan Doları düzeyinden alınıp satılıyor.

Dijital para birimleri finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir