27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen kripto para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazı dijital para uzmanlarına göre her gün yeni emtialar üreten sanal para piyasası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Tether fiyatları düşer mi? Tether kaç dolar oldu? foreks piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Kripto para dünyası son bir gün içerisinde 126.81 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel verilere göre piyasanın toplam büyüklüğü 239.82 Milyar dolara ulaştı.

Tether an itibarıyla 1 dolar düzeyinden alınıp satılıyor. Tether dün itibarıyla yüzde 0.08 değer farkını gördü.

Nem Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son 24 saat boyunca Matic Network, Golem ve Seele-N umut verici görünüyor. diğer taraftan NEM, Multi-collateral DAI ve FTX Token ise aynı süre içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin
Bitcoin güncellenen en son fiyatlara göre 8924.47 Amerikan Doları (62872.87 lira) seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 2.52 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1341.74 lira dolaylarında işlem görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 9.18 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.20 dolar yani 1.40 Türk lirası üzerinden talep görüyor.

Sanal para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir