28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan kripto para birimleri hareketli saatler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı dijital para uzmanlarına göre kripto para birimleri yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Cardano düşer mi? Cardano ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

An itibarıyla geçtiğimiz 24 saat boyunca 137.75 Milyar dolar tutarında sanal para piyasada el değiştirdi.. Toplamda 218.05 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 65.11'si bitcoinden geliyor.

Bir günlük zaman diliminde 186.10 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Cardano güncel rakamlara göre 0.05 Dolar, yani 0.32 TL seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca Cardano son 1 gün içinde yüzde 4.31 değer farkını gördü.

Geçen Bir Haftada En Fazla Kaybettiren Sanal Para Usd Coin Oldu

Kripto para piyasasının geçen haftadan beri şampiyonları Lisk, Basic Attention Token ve DigixDAO oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. USD Coin, Nexo ve Bitcoin Gold en hızlı düşme trendine giren dijital para birimleri oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin
Bitcoin son rakamlara bakıldığında 7737.87 Amerikan Doları (54319.86 Türk lirası) civarında. Bitcoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 9.03 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1376.13 TL seviyesinde talep görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 8.71 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.20 dolar yani 1.39 Türk lirası civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir