19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Uluslar arası arenada hızla yoluna devam eden kripto paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. uzmanlara göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven dijital paralar bir şakadan ibaret. bu ortamda 0x alınır mı? 0x ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

20:28 itibarıyla sanal para birimleri toplam 171.25 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.64'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

20:28 itibarıyla 0.96 TL civarından talep gören 0x 95 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.15 Amerikan Doları (0.96 Türk lirası) seviyesinden işlem görüyor. 0x dünden şu ana kadar yüzde 6.09 değer farkı yaşadı.

Usd Coin Bir Günlük Zaman Diliminde Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Sanal Para

Dijital para piyasasının geçtiğimiz hafta boyunca şampiyonları Streamr DATAcoin, Nervos Network ve Nano oldu. kripto para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Dogecoin, TRON ve DigixDAO yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan sanal para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 79.40 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

20:28 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: BTC 6239.43 Amerikan Doları, Ethereum 128.56 Dolar, Ripple 0.17 Amerikan Doları civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir