27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan sanal para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. kimilerine göre her gün yeni emtialar üreten sanal para birimleri yatırımcılarını yarı yolda bırakması muhtemel bir dünya. Peki Qtum fiyatları yükselir mi? Qtum almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Toplamda 158.78 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen sanal paralar sadece son 24 saat içinde 247.67 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı. 158.78 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 65.49'si sadece bitcoine ait.

Uluslar arası piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Qtum güncel rakamlara bakıldığında 1.29 dolar civarından alınıp satılıyor. Qtum son bir saat içinde yüzde 1.88 değer farkı kaydetti.

Monero Dünden Şu Ana Kadar Azaldı

Dijital para piyasasının geçtiğimiz hafta boyunca şampiyonları Multi-collateral DAI, Tether ve KuCoin Shares oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. USD Coin, Binance USD ve TrueUSD en çok değer kaybeden sanal para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 79.27 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
17:09 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: BTC 5692.08 Amerikan Doları, Ethereum 134.43 Dolar, Ripple 0.16 dolar üzerinden işlem görüyor.

Kripto para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir