24
Cts, Tem
22 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Lira?

Kripto Para Birimleri Kaç Lira?

Ekonomi

Para piyasasının yeni yıldızı dijital para birimleri yatırımcıları şaşırtıyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal para piyasası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Dash fiyatları düşer mi? Dash ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Kripto para piyasası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere bakıldığında geçtiğimiz yirmidört saat içinde 163.59 Milyar Amerikan Doları tutarında sanal para el değiştirdi.

Bir günlük zaman diliminde 378.18 Milyon dolar işlem hacmine ulaşan Dash en son alınan veriler ışığında 166.74 Amerikan Doları, yani 1425.64 lira düzeyinden el değiştiriyor. Ayrıca Dash son 24 saat boyunca yüzde 2.08 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Tether Oldu

Sanal para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı dijital para birimleri kaybettiriyor. Bitcoin BEP2, Quant ve KuCoin Token geçen hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto parabirimleri oldu. buna karşılık Tether, Dai ve NEM geçen hafta en çok değer kaybeden dijital para birimleri olarak öne çıktı. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
BTC en son fiyatlara bakıldığında 38991.90 Dolar (333376.88 Türk lirası) seviyesinde. Bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 10.14 değer farkı kaydetti.
Ethereum
Ethereum 20783.35 Türk lirası dolaylarında alınıp satılıyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 2.88 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.84 Amerikan Doları yani 7.14 lira seviyesinden işlem görüyor.

Sanal para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir