28
Cu, Oca
22 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Lira?

Kripto Para Birimleri Kaç Lira?

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte foreks sektörünün en takibi zor konularından biri olan sanal para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazılarına göre dijital para dünyası tehlike çanları çalıyor. Peki Bitcoin düşer mi? bitcoin almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Son 1 gün içinde dijital paralar 151.39 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel rakamlara göre piyasanın hacmi 256.86 Milyar dolara ulaştı.

BTC tablosu yenilendi. güncel verilere göre 66735.84 TL civarında dengelenen bitcoin, geçtiğimiz 24 saat boyunca 50.38 Milyar Amerikan Doları müşteri buldu. Ayrıca BTC son bir saat içinde yüzde 0.22 değer farkı kaydetti.

Dijital Para Piyasasında Gergin Bekleyiş Sürüyor

Geçen hafta en çok kazandıran sanal paralar IOTA, 0x ve Augur olurken, dünden şu ana kadar tabloda değişiklikler söz konusu. Streamr, Seele-N ve Unibright son bir gün boyunca en çok yükselen sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz hafta Tether, USD Coin ve Multi-collateral DAI hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Bitcoin Gold, Cardano ve Waves alarm vermeye başladı. Yatırım kararı almadan önce 256.86 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 17:50 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?
Piyasa Değeri: 176.09 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 50.38 Milyar Amerikan Doları
Fiyatı: 9581.60 Dolar

Ethereum

Ethereum kaç Dolar?
Ethereum kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 22.24 Milyar Amerikan Doları
24 Saatlik İşlem Hacmi: 17.82 Milyar Dolar
Fiyatı: 200.44 Amerikan Doları

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir