06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Global piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden dijital para birimleri her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. bazı para uzmanlarına göre dijital para piyasası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Iota fiyatları düşer mi? Iota kaç dolar? foreks piyasasından en son haberler burada.

Güncel verilere göre son 1 gün içinde 214.96 Milyar dolar tutarında dijital para alınıp satıldı.. Toplamda 2033.58 Milyar Dolar'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 44.19'si bitcoinden geliyor.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Iota canlı verilere bakıldığında 1.22 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca Iota son bir saat içinde yüzde 1.16 değer farkı kaydetti.

Usd Coin Son Yimidört Saat İçinde Yatırımcısına En Fazla Kaybettiren Kripto Para

Zilliqa dün itibarıyla istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. USD Coin ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün içerisinde en çok kaybettiren sanal para USD Coin oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

güncellenen en son fiyatlara göre BTC 47716.35 Amerikan Doları. bitcoin geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 11.73 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ethereum 29012.49 TL düzeyinden talep görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 12.10 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

Ripple an itibarıyla 1.02 dolar üzerinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir