28
Sal, Eyl
25 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Finans dünyasının yükselen trendi sanal para birimleri altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. bazı sanal para uzmanlarına göre dijital para dünyası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki 0x fiyatları yükselir mi? 0x ve diğer sanal para birimlerindeki son durum haberin detaylarında.

14:35 itibarıyla dijital para dünyası toplam 250.37 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 67.41'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

0x an itibarıyla 0.35 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor. 0x son bir gün içerisinde yüzde 1.81 değer farkı yaşadı.

Son 1 Gün İçinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Bhex Token

Kripto paralar içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. Crypto.com Coin, Tezos ve SOLVE geçen bir haftada en fazla değer kazanan dijital parabirimleri oldu. öte yandan TrueUSD, ZB Token ve XRP 1 hafta içerisinde en çok kaybettiren sanal para birimleri olarak öne çıktı. Yatırım kararı almadan önce 250.37 Milyar dolarlık dijital para piyasasının zirvesinde yer alan kripto para birimlerinin 14:35 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin
bitcoin güncel rakamlara göre 9181.54 Dolar (62985.38 Türk lirası) civarında. Bitcoin son bir hafta içinde yüzde 3.93 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 1395.44 lira dolaylarında işlem görüyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 1.84 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.20 dolar yani 1.37 lira üstünden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir