27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Kripto Para Birimleri Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Küresel arenada hızla yoluna devam eden dijital para birimleri hiç uyumuyor. foreks uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven kripto para birimleri kanlı bir su havuzuna benziyor. kripto para piyasası kazandırır mı? İşte güncellenen veriler ışığında dijital para piyasasının son durumu.

An itibarıyla dün itibarıyla 136.46 Milyar dolar tutarında sanal para alınıp satıldı.. Toplamda 207.58 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 66.56'si bitcoinden geliyor.

09:50 itibarıyla 0.23 Türk lirası üzerinden talep gören Cardano 933.03 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 0.04 Amerikan Doları (0.23 TL) civarından işlem görüyor. Cardano son bir saat içinde yüzde 1.40 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca En Fazla Kaybettiren Dijital Para Ren Oldu

Dijital para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Contentos, UNUS SED LEO ve Aave geçen bir haftada en fazla yükselen kripto parabirimleri oldu. bununla birlikte Ren, Seele ve Bytom son bir hafta içinde en fazla düşen kripto para birimleri olarak öne çıktı. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 7563.63 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 40.42 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 176.55 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 17.64 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.19 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 2.31 Milyar Dolar

Sanal para birimleri farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir