14
Pzt, Haz
20 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Finans sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen sanal para piyasası dalgalı günler yaşıyor. bazılarına göre kripto paralar altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki Litecoin düşer mi? Litecoin kaç lira oldu? foreks piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Toplamda 244.36 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para piyasası sadece son 1 gün içinde 93.60 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Litecoin an itibarıyla 42.53 dolar seviyesinden alınıp satılıyor. Litecoin son bir saat içinde yüzde 0.65 değer farkı yaşadı.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında OmiseGO en çok yükselen kripto para birimi oldu. buna karşılık son 3 ay içinde en fazla değer kaybı yaşayan para birimi de Bitcoin oldu. Yatırım kararı almadan önce 244.36 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 14:31 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Fiyatı: 8879.67 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 30.84 Milyar Amerikan Doları

Ethereum

Fiyatı: 202.55 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 9.67 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.19 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.63 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir