19
Sal, Eki
25 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı dijital paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre sanal para piyasası gelecekte tek tercih olabilir. Peki Cardano yükselir mi? Cardano kaç lira oldu? Kripto bilgileri geldi.

Toplamda 169.18 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son yimidört saat içinde 183.55 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Son 1 gün içinde 139.46 Milyon Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Cardano güncellenen en son fiyatlara göre 0.03 Dolar, yani 0.19 TL üzerinden talep görüyor. Ayrıca Cardano son bir saat içinde yüzde 0.24 değer farkı kaydetti.

Dash Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Molecular Future, Tether ve Algorand son bir hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. diğer tarafta ise Aeternity, HyperCash ve Binance Coin geçen haftadan beri en fazla yükselen dijital para birimleri oldu. Yatırım kararı almadan önce 169.18 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan sanal para birimlerinin 09:50 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

09:50 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 6150.14 Dolar, Ethereum 130.84 Amerikan Doları, Ripple 0.16 dolar üstünden talep görüyor.

Dijital para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir