19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Güncel Haberler

Kripto Para Birimleri Güncel Haberler

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen kripto para dünyası gündemden hiç düşmüyor. dijital para uzmanlarına göre sanal para piyasası kötü bir şakadan ibaret. Peki Iota yükselir mi? Iota kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Güncellenen en son verilere göre son bir gün boyunca 142.64 Milyar dolar tutarında sanal para işlem gördü.. Toplamda 247.76 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 67.33'si bitcoinden geliyor.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan Iota son rakamlara bakıldığında 0.19 dolar düzeyinden işlem görüyor. Iota son bir saat içinde yüzde 0.22 değer farkı kaydetti.

Son 24 Saat Boyunca En Çok Kazandıran Sanal Para: Unibright

Aelf, Bitcoin Gold ve v.systems son bir hafta içinde kadar geriledi. bununla birlikte Matic Network, Synthetix Network Token ve Crypto.com Coin geçen hafta en fazla değer kazanan sanal para birimleri. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

13:03 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: Bitcoin 9083.48 Amerikan Doları, Ethereum 209.29 Dolar, Ripple 0.22 Amerikan Doları seviyesinden alınıp satılıyor.

Kripto para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir