06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatları

Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatları

Ekonomi

Foreks sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen sanal para dünyası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre sanal para piyasası bir şakadan ibaret. dijital paralar kazandırır mı? Bitcoin kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 2409.43 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son bir gün içerisinde 296.60 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

BTC an itibarıyla 58904.78 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor. Ayrıca bitcoin son bir saat içinde yüzde 0.17 değer farkı yaşadı.

Trueusd Bir Haftadır Kaybettiriyor

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Wrapped Bi en çok kazandıran dijital para birimi oldu. öte yandan son 3 ay içinde en çok kaybettiren para birimi de Maker oldu. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

güncel verilere göre 58904.78 Amerikan Doları düzeyinden işlem gören bitcoin son yimidört saat içinde 44.09 Milyar doların üstünde işlem gördü.. BTC güncel piyasa değeri 1110.70 Milyar dolar seviyesinde.
Ethereum ise güncel rakamlara bakıldığında 3998.52 dolar civarında tutundu. Ethereum son bir gün boyunca 26.48 Milyar dolar piyasada el değiştirdi..
Ripple 1.02 seviyesinden talep görüyor.

Sanal para birimleri finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir