02
Çrş, Ara
26 Yeni Haber

Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatları

Kripto Para Birimleri Güncel Fiyatları

Ekonomi

Para sektöründe geleceğin yatırım alternatifi olarak görülen dijital para birimleri gündemden hiç düşmüyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için dijital para analistlerine göre sanal paralar foreks sektörünün geleceği. Peki Litecoin düşer mi? Litecoin ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Kripto para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel verilere göre son 24 saat içinde 80.60 Milyar dolar tutarında kripto para alınıp satıldı.

Litecoin tablosu yenilendi. en son fiyatlara bakıldığında 319.56 TL dolaylarında dengelenen Litecoin, son 24 saat boyunca 2.12 Milyar Amerikan Doları alınıp satıldı. Litecoin son bir saat içinde yüzde 0.36 değer farkını gördü.

Dünden Şu Ana Kadar En Çok Kazandıran Sanal Para: Hyperion

Sanal para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. Huobi Token, Decentraland ve Basic Attention Token son bir hafta içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren kripto parabirimleri oldu. diğer tarafta ise BitShares, Dash ve FTX Token son bir hafta boyunca en fazla kaybettiren dijital para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 79.46 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin kaç dolar oldu?
Bitcoin kaç dolar oldu?

an itibarıyla bitcoin 9814.33 Dolar. Bitcoin 1 hafta içerisinde yüzde 1.79 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ethereum 1702.11 Türk lirası üstünden işlem görüyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 1.72 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

Ripple an itibarıyla 0.20 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor.

Kripto para dünyası sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir