24
Sal, Kas
23 Yeni Haber

Iota Yatırımcıları Tedirgin

Iota Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte para sektörünün en heyecanlı konularından biri olan sanal para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. bazılarına göre dijital para dünyası para sektörünün geleceği. Peki Iota yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında dijital para piyasasının son durumu.

10:36 itibarıyla sanal para birimleri toplam 269.86 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.94'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Iota tablosu yenilendi. en son fiyatlara göre 1.66 lira seviyesinde dengelenen Iota, son yimidört saat içinde 14.62 Milyon dolar işlem gördü. Ayrıca Iota son bir saat içinde yüzde 0.04 değer farkı kaydetti.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

Kripto para piyasasının geçtiğimiz hafta içinde şampiyonları Cosmos, Stellar ve Augur oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Multi-collateral DAI, Dash ve USD Coin en hızlı düşen kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve Tether sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 79.35 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
10:36 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: bitcoin 9671.99 Dolar, Ethereum 242.78 Amerikan Doları, Ripple 0.20 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor.

Dijital para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir