20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Iota Yatırımcıları Tedirgin

Iota Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan dijital para piyasası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki Iota yükselir mi? Iota kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

09:23 itibarıyla sanal para birimleri toplam 218.77 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.09'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

09:23 itibarıyla 1.20 Türk lirası seviyesinden talep gören Iota 475.54 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.17 dolar civarından alınıp satılıyor. Iota son bir gün boyunca yüzde 1.96 değer farkı yaşadı.

Digitex Futures Dünden Beri En Çok Kazandırdı

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son 24 saat içinde Digitex Futures, Lisk ve Synthetix Network Token umut verici görünüyor. öbür taraftan XRP, Binance USD ve Tether ise aynı süre içinde en çok değer kaybeden üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 79.05 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

güncellenen en son verilere göre bitcoin 7760.43 Amerikan Doları. bitcoin geçen hafta yüzde 12.38 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

Ethereum 1382.58 lira üzerinden alınıp satılıyor. Ethereum geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 13.71 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç TL oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

Ripple - XRP an itibarıyla 0.20 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir