24
Cts, Tem
22 Yeni Haber

Iota Kaç Lira Oldu?

Iota Kaç Lira Oldu?

Ekonomi

Foreks sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı kripto paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre kripto para piyasası yüzyılın en başarılı yatırım alternatifi. Peki Iota yükselir mi? Iota kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Toplamda 2058.06 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para birimleri sadece dünden şu ana kadar 378.94 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı. 2058.06 Milyar Amerikan Doları tutarındaki piyasanın yüzde 41.05'si sadece bitcoine ait.

Iota an itibarıyla 2.02 Amerikan Doları civarından alınıp satılıyor. Bununla birlikte Iota geçen haftadan beri yüzde 1.71 değer farkını gördü.

Bitcoin Dijital Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Geçen bir haftada yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar yearn.finance, Curve DAO Token ve Dogecoin olurken, son yimidört saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Curve DAO Token, Ankr ve yearn.finance son 1 gün içinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar oldu. öbür taraftan son bir hafta içinde TerraUSD, Maker ve Chiliz hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Dai, Bitcoin BEP2 ve TerraUSD alarm vermeye başladı. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 45147.69 Dolar, Ethereum 3506.89 Amerikan Doları, Ripple 1.51 dolar ve Bitcoin Cash 1119.20 Amerikan Doları düzeyinden işlem görüyor.

Sanal para dünyası hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir