27
Prş, Oca
23 Yeni Haber

Iota Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Iota Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Para dünyasının yıldızı dijital para birimleri her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para piyasası geleceğin uluslar arası para kuru. Peki Iota düşer mi? Iota almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

15:23 itibari ile dijital paralar toplam 174.57 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.84'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

15:23 itibarıyla 0.96 Türk lirası civarından talep gören Iota 405.50 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 0.15 dolar üzerinden talep görüyor. Iota son bir saat içinde yüzde 1.58 değer farkını gördü.

Ren Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

1 hafta içerisinde yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar Ren, XRP ve Crypto.com Coin olurken, geçtiğimiz yirmidört saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Quant, DigiByte ve Energi son yimidört saat içinde yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar oldu. bununla birlikte son bir hafta boyunca TRON, Binance Coin ve Chainlink hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise IOST, Siacoin ve Ontology alarm vermeye başladı. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin
Bitcoin en son fiyatlara göre 6281.57 Amerikan Doları (41403.69 lira) dolaylarında. Bitcoin geçtiğimiz hafta yüzde 5.84 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 872.75 TL civarında işlem görüyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 3.70 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.17 dolar yani 1.14 TL düzeyinden talep görüyor.

Sanal paralar hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir