01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Iota Canlı Fiyatlar

Iota Canlı Fiyatlar

Ekonomi

Geleceğin para piyasası olarak görülen sanal para birimleri yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı foreks uzmanlarına göre dijital paralar haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Iota fiyatları yükselir mi? Iota kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Canlı verilere göre geçtiğimiz yirmidört saat içinde 123.77 Milyar Amerikan Doları tutarında dijital para işlem gördü.. Toplamda 205.08 Milyar Amerikan Doları'lık bir hacme ulaşan sanal para piyasasının yüzde 64.61'si bitcoinden geliyor.

Bir günlük zaman diliminde 15.08 Milyon dolar işlem hacmine ulaşan Iota güncellenen en son fiyatlara göre 0.16 Amerikan Doları, yani 1.11 lira civarından müşteri buluyor. Bununla birlikte Iota 1 hafta içerisinde yüzde 0.76 değer farkı yaşadı.

Dünden Beri Monero Yatırımcıları Gergin

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında son bir gün içinde Zcash, THETA ve Status umut verici görünüyor. öte yandan Monero, ZB Token ve Ontology ise aynı süre içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan üç sanal para birimi olarak öne çıkıyor. Piyasada en büyük hacme sahip dijital para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

Bitcoin
Bitcoin en son alınan veriler ışığında 7226.19 Dolar (50258.15 TL) civarında. Bitcoin geçen hafta yüzde 7.12 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1285.30 Türk lirası seviyesinde işlem görüyor. Ethereum son bir hafta içinde yüzde 19.55 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.19 Amerikan Doları yani 1.35 TL üzerinden talep görüyor.

Dijital paralar finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir