20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

İki Günde 500.000 Ton Asfalt Açıklaması

İki Günde 500.000 Ton Asfalt Açıklaması

Ekonomi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile iş güvenliği ve sağlığı noktasında gerekli önlemleri almak suretiyle hafta sonu İstanbul genelinde 500.000 ton asfalt çalışması yapılarak, tüm önemli yolların onarım ve bakımlarının yapıldığını beyan etti.

Sokağa Çıkma Yasağı Kapsamında Çalışma

Korona Virüs ile mücadele önlemleri kapsamında, büyükşehirler ile birlikte İstanbul'da da uygulanan sokağa çıkma yasağı sürerken, hafta sonunda İBB iştirakleri tüm İstanbullulara verdikleri hizmetleri sürdürürlerken, yol onarım ve bakım çalışmaları da devam etti. Konuya dair açıklama yapan İBB Başkanı İmamoğlu, dikkat çekici bir şekilde 500 bin ton asfalt çalışması yapıldığını ifade etti.

434 Çalışan Personel Görev Aldı

Ekrem İmamoğlu twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, gerekli tüm güvenlik ve sağlık önlemlerinin alınarak İstanbul'da ki tüm önemli yolların bakım ve onarımlarının gerçekleştirildiği ifadelerine yer verildi.

İsfalt tarafından 17 Nisan Cuma gününde yapılan açıklamada ise, Valilikten alınan izin kapsamında hafta sonu İstanbul genelinde 434 personel ile yol bakım, onarım ve asfalt yenileme çalışmalarının sürdürüleceği bildirilmişti

İlginizi Çekebilir