27
Prş, Oca
22 Yeni Haber

Hazine Bakanlığından İş Müjdesi

Hazine Bakanlığından İş Müjdesi

Ekonomi

Sosyal medya resmi hesabı üzerinden bir son dakika haberi yayınlayan Hazine ve Maliye Bakanlığı, Bakanlıkta istihdam edilmek üzere 2 bin kişinin işe alınacağı bilgisini paylaştı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın talimatıyla 2 bin kişiye iş müjdesi verildi.

Twitter Hesabından Duyuruldu

Ülkemizde koronavirüs sebebiyle yaşanan durumu bir nebze rahatlatmak istediklerini açıklayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanlığında çalıştırılmak üzere 2 bin yeni personel alınacağını açıkladı. Twitter hesabı üzerinden dün yaptığı açıklamada, 'Ekonomimiz için şu günlerde yaşadığınız zorlu durumu büyük bir mücadeleyle atlatacağız.

Bu mücadelede bizimle birlikte olmak isteyen arkadaşlarımıza iş imkanı oluşturuyoruz. Bakanlığımız bünyesinde şu anda boşluk bulunan kadrolar yer alıyor. Defterdarlık, Hazine ve Maliye, Avukat, Vergi Müfettiş Yardımcılıkları ve Gelir Uzman Yardımcılıkları pozisyonları için 2000 kişiye kadro müjdesi veriyoruz' ifadelerini kullandı.

26 Ekim tarihinde yapılacak olan sınav sonrasında gelir uzman yardımcısı, defterdarlık uzman yardımcısı ve vergi müfettiş yardımcısı kadrosuna personel alımı yapılacağı belirtildi.

İlginizi Çekebilir