06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Ethereum Piyasası Yine Gergin

Ethereum Piyasası Yine Gergin

Ekonomi

Finans sektöründe yatırım ve ödeme sistemlerinin kurallarını değiştiren sanal para dünyası dalgalı günler yaşıyor. uzmanlara göre her gün yeni emtialar üreten kripto para dünyası emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Peki Ethereum düşer mi? ethereum ile birlikte diğer sanal para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

Sanal para birimleri son yimidört saat içinde 124.65 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 261.28 Milyar dolara ulaştı.

20:57 itibarıyla 1482.29 TL düzeyinden talep gören ether 23.67 Milyar Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 213.28 dolar üstünden alınıp satılıyor. ethereum geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 0.74 değer farkı yaşadı.

Dünden Beri Tether Yatırımcıları Gergin

Geçen hafta yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar Bitcoin, Golem ve Tezos olurken, dün itibarıyla tabloda değişiklikler söz konusu. Matic Network, MonaCoin ve Flexacoin son 24 saat boyunca en çok yükselen sanal paralar oldu. öte yandan geçen bir haftada USD Coin, Horizen ve Nervos Network hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Tether, Monero ve Quant alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 80.59 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

en son alınan veriler ışığında 9678.22 Amerikan Doları üzerinden işlem gören Bitcoin son bir gün içinde 39.62 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. BTC güncel piyasa değeri 177.90 Milyar dolar seviyesinde.
ether ise son rakamlara bakıldığında 213.28 dolar civarında tutundu. Ethereum son bir gün içerisinde 14.65 Milyar Amerikan Doları el değiştirdi..
Ripple 0.20 seviyesinden talep görüyor.

Kripto paralar para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir