20
Çrş, Eki
19 Yeni Haber

Ethereum Ne Kadar?

Ethereum Ne Kadar?

Ekonomi

Uluslar arası piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden dijital para birimleri hareketli saatler yaşıyor. global gelişmelere bakıldığında bazılarına göre sanal paralar yakın zamanda patlayacak. Peki ether fiyatları düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında dijital para piyasasının son durumu.

10:42 itibarıyla dijital para birimleri toplam 199.76 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.21'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Global piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan ethereum güncellenen en son fiyatlara göre 170.86 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla birlikte ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 5.34 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta Boyunca Matic Network Kaybettirmeye Devam Ediyor

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında son bir gün içerisinde HedgeTrade, Tezos ve Energi umut verici görünüyor. öte yandan PAX Gold, Maker ve ABBC Coin ise aynı süre içinde yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

güncel rakamlara göre 7106.64 dolar üstünden işlem gören bitcoin son yimidört saat içinde 42.76 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 130.26 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
ether ise güncel verilere göre 170.86 dolar civarında tutundu. Ethereum son 24 saat boyunca 21.53 Milyar dolar el değiştirdi..
Ripple 0.19 düzeyinden alınıp satılıyor.

Sanal para piyasası para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir