24
Cts, Tem
22 Yeni Haber

Ethereum Kaç Lira?

Ethereum Kaç Lira?

Ekonomi

Para sektöründe bir devrim niteliği taşıyan kripto para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası gelecekte tek tercih olabilir. Peki ether düşer mi? Ethereum kaç lira oldu? En son kripto para bilgileri burada.

Sanal para birimleri geçtiğimiz 24 saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 1519.97 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 45.42 ile ilk sırada.

Küresel piyasanın yanı sıra ülkemizde de yatırımcı bulan ethereum canlı verilere göre 2427.03 Amerikan Doları civarından işlem görüyor. Ayrıca ether geçtiğimiz yirmidört saat içinde yüzde 1.07 değer farkını gördü.

Bitcoin Kaç dolar Oldu?

Sanal para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında yearn.fina en fazla değer kazanan dijital para birimi oldu. öbür taraftan son 3 ay içinde en çok kaybettiren para birimi de Bitcoin BE oldu. Bitcoin, Ethereum, Tether, Binance Coin ve Cardano piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 67.91 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin

Fiyatı: 36893.01 Dolar
Son bir gündeki işlem hacmi: 59.39 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 2427.03 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 49.79 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.89 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 8.64 Milyar Dolar

Döviz gibi standartları olmadığından finans piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir