18
Pzt, Oca
23 Yeni Haber

Ethereum Kaç Lira?

Ethereum Kaç Lira?

Ekonomi

Para sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı sanal para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre sanal para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki ethereum fiyatları yükselir mi? ether kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Son yimidört saat içinde kripto para dünyası 96.28 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son fiyatlara göre piyasanın hacmi 251.42 Milyar dolara ulaştı.

Ethereum an itibarıyla 208.29 dolar seviyesinden alınıp satılıyor. Bununla birlikte ethereum geçtiğimiz hafta yüzde 1.40 değer farkı yaşadı.

Kripto Para Piyasasında Gergin Bekleyiş Sürüyor

Son bir hafta içinde en fazla yükselen sanal paralar Decentraland, Ravencoin ve Algorand olurken, geçtiğimiz 24 saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. Quant, Nexo ve Monero son bir gün içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal paralar oldu. diğer tarafta ise geçtiğimiz hafta boyunca Binance USD, Cosmos ve TrueUSD hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Binance USD, Paxos Standard ve Dogecoin alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum ve Tether dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 79.86 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

canlı verilere bakıldığında 9181.26 Amerikan Doları düzeyinden işlem gören BTC son bir gün içinde 31.56 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 168.82 Milyar Amerikan Doları seviyesinde.
ethereum ise canlı verilere göre 208.29 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum dün itibarıyla 10.56 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.20 düzeyinden işlem görüyor.

Dijital para dünyası takibi zor bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir