06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum Kaç Dolar?

Ekonomi

Foreks dünyasının yıldızı dijital para birimleri yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu sanal para analistlerine göre sanal para piyasası haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki ether fiyatları düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında kripto para piyasasının son durumu.

Dijital paralar hareketli dakikalar yaşıyor. canlı verilere göre son bir gün içinde 159.09 Milyar dolar tutarında dijital para alınıp satıldı.

Dün itibarıyla 16.32 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan Ethereum güncel verilere göre 3882.10 Dolar, yani 35812.41 Türk lirası üzerinden el değiştiriyor. Bununla birlikte ether geçen haftadan beri yüzde 9.88 değer farkı yaşadı.

Binance Usd Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Stacks son yimidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. VeChain ise alarm vermeye başladı. Zira geçtiğimiz 24 saat boyunca en çok değer kaybeden kripto para VeChain oldu. dijital para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin 61045.26 Amerikan Doları, Ethereum 3882.10 Dolar, Ripple 1.14 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 626.72 dolar seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir