01
Çrş, Ara
27 Yeni Haber

Ethereum Fiyatı

Ethereum Fiyatı

Ekonomi

Finans dünyasının yıldızı dijital para dünyası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre kripto para birimleri zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Ethereum düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

Sanal paralar dünden şu ana kadar gerçekleşen işlem hacmi sonunda 258.78 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 64.35 ile ilk sırada.

Ethereum 00:03 itibarıyla 231.66 Dolar, piyasa değeri ise 25.48 Milyar dolar dolaylarında. Bununla birlikte ether 1 hafta içerisinde yüzde 0.02 değer farkı yaşadı.

Son Bir Hafta İçinde En Fazla Kaybettiren Folgory Coin Oldu

Sanal para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Folgory Coin, GlitzKoin ve XRP 1 hafta içerisinde sert bir düşüş yaşadı. bununla birlikte KuCoin Shares, Counos Coin ve TAGZ5 geçtiğimiz hafta en fazla değer kazanan kripto para birimleri oldu. dijital para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

00:03 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 9121.79 Amerikan Doları, Ethereum 231.66 Dolar, Ripple 0.24 Amerikan Doları üzerinden talep görüyor.

Sanal para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir