28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Ethereum Classic Yatırımcıları Tedirgin

Ethereum Classic Yatırımcıları Tedirgin

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan sanal para birimleri gündemden hiç düşmüyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası gelecekte ilk ve tek tercih olacak. sanal para birimleri kazandırır mı? Ethereum Classic ile birlikte diğer dijital para birimlerine de bir şans vermek gerekir mi?

22:02 itibarıyla dijital para piyasası toplam 171.37 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 66.95'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Ethereum Classic 22:02 itibarıyla 32.03 lira. Amerikan Doları olarak da 4.88 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 567.03 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Ethereum Classic son bir saat içinde yüzde 0.18 değer farkını gördü.

Zb Token Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını Güldürdü

Sanal para piyasasının son bir hafta boyunca şampiyonları ZB Token, OmiseGO ve Ethereum Classic oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Terra, Tether ve USD Coin en fazla alarm veren sanal para birimleri oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

22:02 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: bitcoin 6275.04 Amerikan Doları, Ethereum 130.49 Dolar, Ripple 0.16 Amerikan Doları seviyesinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir