06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Ethereum Classic Ne Kadar?

Ethereum Classic Ne Kadar?

Ekonomi

Geleneksel yatırım araçlarına meydan okuyan sanal para piyasası yatırımcıları şaşırtıyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen kripto para dünyası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. bu yatırım ortamında Ethereum Classic alınır mı? Ethereum Classic kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Bir günlük zaman diliminde dijital paralar 124.32 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. canlı verilere göre piyasanın hacmi 259.31 Milyar dolara ulaştı.

Ethereum Classic 09:34 itibarıyla 46.21 lira. Dolar olarak da 6.65 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 773.37 Milyon dolar seviyesinde dengelendi. Ethereum Classic son bir saat içinde yüzde 0.64 değer farkı kaydetti.

Paxos Standard Bir Haftadır Kaybettiriyor

Dijital para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Paxos Standard, Tether ve Streamr 1 hafta içerisinde sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan Ethereum Classic, Nervos Network ve Monero geçen hafta yatırımcılarına en fazla güven tesis eden kripto para birimleri oldu. sanal para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Fiyatı: 9597.15 Amerikan Doları
Son bir gündeki işlem hacmi: 39.22 Milyar Dolar

Ethereum

Fiyatı: 211.72 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 15.30 Milyar Amerikan Doları

Ripple

Fiyatı: 0.20 Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 1.94 Milyar Dolar

Dijital para dünyası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir