29
Prş, Eki
15 Yeni Haber

Ethereum Classic Kazandırıyor Mu?

Ethereum Classic Kazandırıyor Mu?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan sanal paralar altın ve döviz piyasasına göre daha hareketli. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için kripto para uzmanlarına göre dijital para piyasası para sektörünün geleceği. dijital para birimleri kazandırır mı? Ethereum Classic kaç dolar? Kripto para verileri güncellendi.

Toplamda 361.26 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital para dünyası sadece son 24 saat boyunca 92.07 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Ethereum Classic tablosu yenilendi. en son alınan veriler ışığında 49.79 lira seviyesinde dengelenen Ethereum Classic, geçtiğimiz yirmidört saat içinde 590.98 Milyon Amerikan Doları el değiştirdi. Ayrıca Ethereum Classic geçtiğimiz 24 saat içinde yüzde 2.91 değer farkı yaşadı.

Unus Sed Leo Dün İtibarıyla Kadar Geriledi

HUSD, Kava.io ve Ontology geçtiğimiz hafta indi. bununla birlikte Decentraland, Kusama ve Celo son bir hafta içinde en fazla yükselen dijital para birimleri. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?
Piyasa Değeri: 215.57 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 20.81 Milyar Dolar
Fiyatı: 11667.57 Amerikan Doları

Ethereum

Ethereum kaç Amerikan Doları?
Ethereum kaç Amerikan Doları?
Piyasa Değeri: 48.42 Milyar Dolar
24 Saatlik İşlem Hacmi: 12.75 Milyar Dolar
Fiyatı: 430.80 Amerikan Doları

Sanal para piyasası finans piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir