06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Ethereum Classic Kaç Lira?

Ethereum Classic Kaç Lira?

Ekonomi

Finans sektöründe bir devrim niteliği taşıyan dijital paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. bazılarına göre kripto para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. bu yatırım ortamında Ethereum Classic alınır mı? Ethereum Classic kaç dolar oldu? Güncel bilgiler burada.

Sanal paralar son yimidört saat içinde gerçekleşen işlem hacmi sonunda 2065.05 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 43.44 ile ilk sırada.

Ethereum Classic an itibarıyla 56.25 Amerikan Doları civarından talep görüyor. Ayrıca Ethereum Classic son bir saat içinde yüzde 0.48 değer farkı kaydetti.

Stacks Bir Haftadır Kaybettirdi

Sanal para piyasasının 1 hafta içerisinde şampiyonları PancakeSwap, 0x ve SushiSwap oldu. dijital para yatırımcılarının hepsinin yüzünün güldüğünü söylemek zor. Stacks, UNUS SED LEO ve Polkadot en çok kaybettiren kripto para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve Cardano sanal para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 66.19 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.
Bitcoin 47663.26 Dolar, Ethereum 3351.87 Dolar, Ripple 1.07 Amerikan Doları ve Bitcoin Cash 617.81 dolar düzeyinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir