27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Ethereum Classic Kaç Lira?

Ethereum Classic Kaç Lira?

Ekonomi

Son zamanlarda devletlerin regülasyonlarına maruz kalan dijital para dünyası yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Aşırı belirsiz olması sebebiyle uzmanları ikiye bölen sanal para birimleri zor günler geçirse de ileride kazandıracak. kripto para dünyası kazandırır mı? Ethereum Classic kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Sanal para dünyası hareketli dakikalar yaşıyor. güncel rakamlara bakıldığında geçtiğimiz 24 saat boyunca 157.77 Milyar dolar tutarında dijital para alınıp satıldı.

Ethereum Classic 10:28 itibarıyla 6.16 Dolar, piyasa değeri ise 716.65 Milyon Amerikan Doları seviyesinde. Ayrıca Ethereum Classic son 24 saat içinde yüzde 1.10 değer farkı yaşadı.

Energi Geçtiğimiz 24 Saat İçinde Yatırımcısını Üzdü

Streamr son bir gün boyunca istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Energi ise alarm vermeye başladı. Zira son yimidört saat içinde en hızlı düşme trendine giren kripto para Energi oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi kripto para piyasasının yüzde 80.76 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

en son fiyatlara göre 8704.37 dolar düzeyinden işlem gören bitcoin son 24 saat boyunca 48.51 Milyar doların üstünde işlem gördü.. bitcoin güncel piyasa değeri 159.93 Milyar Amerikan Doları dolaylarında.
ethereum ise an itibarıyla 188.42 dolar civarında tutundu. Ethereum geçtiğimiz 24 saat boyunca 19.76 Milyar dolar piyasada el değiştirdi..
Ripple 0.20 civarından işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir