14
Pzt, Haz
20 Yeni Haber

Ethereum Classic Fiyatı

Ethereum Classic Fiyatı

Ekonomi

Finans piyasasının yeni yıldızı dijital para birimleri hiç uyumuyor. bazılarına göre her gün yeni emtialar üreten dijital para birimleri haksız yere eleştirilen bir yatırım alternatifi. Peki Ethereum Classic fiyatları düşer mi? Ethereum Classic ne kadar? Detaylı analiz bilgileri haberin detaylarında.

Sanal paralar son 24 saat boyunca gerçekleşen işlem hacmi sonunda 250.86 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 67.10 ile ilk sırada.

16:13 itibarıyla 46.95 TL üzerinden talep gören Ethereum Classic 791.49 Milyon dolar piyasa değerine sahip oldu. küresel piyasada 6.80 Amerikan Doları (46.95 lira) üstünden işlem görüyor. Ayrıca Ethereum Classic son bir gün boyunca yüzde 2.01 değer farkını gördü.

Theta Son Bir Günün Yatırım Şampiyonu

Dijital para piyasası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı kripto para birimleri kaybettiriyor. Blockstack, Hedera Hashgraph ve Horizen geçtiğimiz hafta içinde yatırımcılarının yüzünü en fazla güldüren sanal parabirimleri oldu. öte yandan Waves, Binance USD ve Cosmos geçen bir haftada yatırımcılar nezdinde hayal kırıklığına sebep olan dijital para birimleri olarak öne çıktı. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. dijital para piyasasının yüzde 79.82 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

16:13 itibarıyla tüm kripto para fiyatları: bitcoin 9155.18 Dolar, Ethereum 207.74 Amerikan Doları, Ripple 0.20 dolar civarından talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir