06
Pzt, Ara
28 Yeni Haber

Ethereum Classic Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ethereum Classic Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Geleceğin para piyasası olarak görülen dijital para dünyası dalgalı günler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı uzmanlara göre dijital para birimleri kanlı bir su havuzuna benziyor. Peki Ethereum Classic fiyatları yükselir mi? Ethereum Classic almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

11:06 itibarıyla sanal para piyasası toplam 215.10 Milyar Dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoin 64.76'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

11:06 itibarıyla 40.23 lira civarından talep gören Ethereum Classic 665.69 Milyon Amerikan Doları piyasa değerine sahip oldu. global piyasada 5.72 dolar düzeyinden işlem görüyor. Ayrıca Ethereum Classic bir günlük zaman diliminde yüzde 1.14 değer farkı yaşadı.

Iost Dünden Beri Kazandırmaya Devam Ediyor

Geçen hafta en fazla değer kazanan sanal paralar Zilliqa, OmiseGO ve DigiByte olurken, geçtiğimiz 24 saat içinde tabloda değişiklikler söz konusu. IOST, Kyber Network ve Unibright dün itibarıyla yatırımcılarını en fazla güldüren sanal paralar oldu. öte yandan 1 hafta içerisinde USD Coin, BitShares ve Paxos Standard hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Insolar, Bitcoin Diamond ve Binance Coin alarm vermeye başladı. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 78.87 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
BTC en son fiyatlara bakıldığında 7593.61 Dolar (53383.09 TL) civarında. Bitcoin geçen bir haftada yüzde 6.26 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 1378.49 Türk lirası dolaylarında talep görüyor. Ethereum 1 hafta içerisinde yüzde 12.40 değer farkını yaşadı.
Ripple
ripple şu anda 0.20 Amerikan Doları yani 1.38 TL seviyesinden alınıp satılıyor.

Kripto paralar belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir