19
Sal, Eki
23 Yeni Haber

Ether Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ether Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Para sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı dijital para piyasası dalgalı günler yaşıyor. bazılarına göre sanal paralar zor günler geçirse de ileride kazandıracak. Peki Ethereum düşer mi? İşte güncellenen veriler ışığında sanal para piyasasının son durumu.

22:47 itibari ile sanal para piyasası toplam 190.93 Milyar Amerikan Dolarılık bir hacme ulaştı. Bitcoin 65.27'lik hacim ile ilk sırada yer alıyor.

Dün itibarıyla 13.46 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan ether güncellenen en son fiyatlara göre 156.36 Dolar, yani 1053.88 lira civarından işlem görüyor. ethereum son bir saat içinde yüzde 0.04 değer farkı yaşadı.

Geçen Haftadan Beri En Fazla Kaybettiren Bitcoin Oldu

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Bitcoin, STASIS EURO ve TrueUSD son bir hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. buna karşılık Golem, Dash ve Aave geçen hafta en çok kazandıran sanal para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP dijital para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi dijital para piyasasının yüzde 78.64 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

an itibarıyla 6803.14 Amerikan Doları üstünden işlem gören BTC son 24 saat boyunca 31.51 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. Bitcoin güncel piyasa değeri 124.62 Milyar dolar dolaylarında.
Ethereum ise güncel verilere bakıldığında 156.36 dolar civarında tutundu. Ethereum bir günlük zaman diliminde 13.46 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.19 düzeyinden talep görüyor.

Dijital paralar farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir