28
Cu, Oca
21 Yeni Haber

Eos Kaç dolar Oldu?

Eos Kaç dolar Oldu?

Ekonomi

Foreks dünyasının yıldızı sanal para piyasası yatırımcısını şaşırtmaya devam ediyor. uluslar arası gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para piyasası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki EOS fiyatları düşer mi? EOS kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Toplamda 2152.07 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen dijital paralar sadece son yimidört saat içinde 209.62 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

EOS tablosu yenilendi. güncel verilere bakıldığında 40.23 Türk lirası seviyesinde dengelenen EOS, son 24 saat boyunca 1.01 Milyar dolar işlem gördü. EOS son bir gün içinde yüzde 4.86 değer farkı yaşadı.

Algorand Bir Haftadır Kaybettiriyor

Geçen hafta en çok kazandıran sanal paralar Polygon, UNUS SED LEO ve Terra olurken, dün itibarıyla tabloda değişiklikler söz konusu. Algorand, PancakeSwap ve Waves geçtiğimiz 24 saat içinde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. buna karşılık geçen haftadan beri Algorand, TerraUSD ve Dai hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise TerraUSD, Huobi Token ve Dai alarm vermeye başladı. Piyasada en büyük hacme sahip sanal para birimlerinin güncel rakamları ise şu şekilde.

canlı verilere göre 47998.80 Amerikan Doları civarından işlem gören bitcoin geçtiğimiz 24 saat boyunca 34.73 Milyar doların üstünde alınıp satıldı.. bitcoin güncel piyasa değeri 906.83 Milyar Amerikan Doları civarında.
ether ise güncellenen en son fiyatlara göre 4015.33 dolar civarında tutundu. Ethereum dünden şu ana kadar 22.57 Milyar dolar piyasada el değiştirdi..
Ripple 0.77 düzeyinden talep görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından hararetli bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir