16
Pzt, May
23 Yeni Haber

Eos Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Eos Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Son yılların yükselen trendi sanal para piyasası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için kripto para analistlerine göre dijital para birimleri gelecekte ilk ve tek tercih olacak. Peki EOS düşer mi? EOS kaç dolar oldu? para piyasasında olup bitenlere dair detaylar haberin detaylarında.

Son bir gün boyunca kripto para birimleri 854.94 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. güncel verilere bakıldığında piyasanın hacmi 1286.47 Milyar dolara ulaştı.

EOS an itibarıyla 1.42 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla birlikte EOS son bir hafta içinde yüzde 30.00 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Hafta En Çok Kazandıran Sanal Para: Maker

Güncel sanal para rakamlarına bakıldığında geçtiğimiz yirmidört saat içinde Gala, Livepeer ve STEPN umut verici görünüyor. buna karşılık USD Coin, Dai ve TRON ise aynı süre içinde yatırıcımcılarını hayal kırıklığına uğratan üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 1286.47 Milyar dolarlık sanal para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 10:12 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

10:12 itibarıyla tüm sanal para fiyatları: bitcoin 30474.68 Amerikan Doları, Ethereum 2104.78 Dolar, Ripple 0.45 Amerikan Doları düzeyinden alınıp satılıyor.

Sanal para piyasası farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir