29
Prş, Eki
15 Yeni Haber

Eos Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Eos Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Son zamanlarda sıkı yaptırımlara maruz kalan kripto paralar her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. bazılarına göre kripto para birimleri altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. Peki EOS yükselir mi? İşte güncellenen veriler ışığında dijital para piyasasının son durumu.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca kripto para piyasası 132.56 Milyar dolar işlem gördü. güncellenen en son fiyatlara göre piyasanın hacmi 314.20 Milyar dolara ulaştı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde 2.62 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan EOS canlı verilere göre 2.73 Dolar, yani 20.55 Türk lirası üstünden el değiştiriyor. EOS son bir saat içinde yüzde 0.02 değer farkı kaydetti.

1 Hafta İçerisinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Zb Token

Kripto para piyasası yatırımcıları için rüzgar çok sert esebiliyor. Elrond, Celsius ve TRON son bir hafta boyunca sert bir düşüş yaşadı. diğer taraftan ZB Token, Dai ve USD Coin geçtiğimiz hafta yatırımcılarını en fazla güldüren dijital para birimleri oldu. Bitcoin, Ethereum ve Tether kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 76.05 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

Bitcoin

Bitcoin Kaç Dolar?
Bitcoin Kaç Dolar?

son rakamlara bakıldığında bitcoin 10102.10 Dolar. BTC geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 14.29 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum ne kadar oldu?

ether 2529.14 lira civarından talep görüyor. Ethereum geçen haftadan beri yüzde 28.26 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç TL oldu?
Ripple kaç Türk lirası oldu?

Ripple - XRP an itibarıyla 0.24 Amerikan Doları üstünden işlem görüyor.

Sanal para birimleri sıcak bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir