27
Çrş, Eki
22 Yeni Haber

Eos Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Eos Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Ekonomi

Para sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı sanal para piyasası her türlü engele rağmen hacmini büyütmeye devam ediyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için dijital para analistlerine göre kripto paralar yakın zamanda patlayacak. Peki EOS fiyatları yükselir mi? EOS kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Geçtiğimiz 24 saat boyunca sanal para dünyası 159.93 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. son rakamlara bakıldığında piyasanın hacmi 240.39 Milyar dolara ulaştı.

EOS an itibarıyla 2.75 dolar düzeyinden işlem görüyor. Ayrıca EOS son bir saat içinde yüzde 0.64 değer farkını gördü.

Lisk Geçen Haftadan Beri Yatırımcısını En Çok Güldüren Kripto Para Birimi

Hyperion son bir gün boyunca istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Steem ise alarm vermeye başladı. Zira son bir gün içerisinde en hızlı düşen sanal para Steem oldu. Toplam piyasa hacmi 240.39 Milyar doları geçen dijital para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 80.36.

canlı verilere bakıldığında 8764.34 Amerikan Doları civarından işlem gören bitcoin geçtiğimiz 24 saat boyunca 45.97 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 160.92 Milyar Amerikan Doları civarında.
ether ise canlı verilere göre 204.25 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum son 24 saat boyunca 22.10 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.22 seviyesinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir