28
Prş, Eki
27 Yeni Haber

Eos Fiyatı

Eos Fiyatı

Ekonomi

Son yılların en büyük yatırım alternatiflerinden biri olarak görülen sanal paralar hiç uyumuyor. küresel gelişmelere bakıldığında bazılarına göre dijital para dünyası bir şakadan ibaret. Peki EOS fiyatları yükselir mi? EOS kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 217.28 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece geçtiğimiz 24 saat boyunca 119.65 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

EOS 17:36 itibarıyla 19.38 TL. Dolar olarak da 2.76 Dolar. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 2.54 Milyar Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Ayrıca EOS son bir saat içinde yüzde 0.70 değer farkı yaşadı.

Geçtiğimiz Yirmidört Saat İçinde En Çok Kazandıran Sanal Para: Ravencoin

Ravencoin son yimidört saat içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yatırımcılar trendi yakından takip ediyor. Tether ise alarm vermeye başladı. Zira son 24 saat boyunca en çok hayal kırıklığı yaratan dijital para Tether oldu. Bitcoin, Ethereum ve XRP kripto para piyasasının en yüksek hacimli birimleri. Sadece bu üç para birimi sanal para piyasasının yüzde 78.86 tutarındaki kısmına tekabül ediyor.

an itibarıyla 7671.26 Amerikan Doları üstünden işlem gören BTC dün itibarıyla 31.89 Milyar doların üstünde el değiştirdi.. bitcoin güncel piyasa değeri 140.74 Milyar dolar civarında.
Ethereum ise güncel verilere göre 198.40 dolar seviyesinde tutundu. Ethereum son 24 saat içinde 17.34 Milyar dolar işlem gördü..
Ripple 0.20 civarından alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir