27
Çrş, Eki
23 Yeni Haber

Eos Düşüyor Mu?

Eos Düşüyor Mu?

Ekonomi

Küresel piyasada gece gündüz işlem görmeye devam eden dijital paralar her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için finans uzmanlarına göre sanal paralar alarm zillleri çalıyor. böyle bir yatırım ortamında EOS alınır mı? EOS kaç lira oldu? para piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Son bir gün içinde kripto paralar 181.40 Milyar dolar işlem gördü. en son fiyatlara göre piyasanın hacmi 236.29 Milyar dolara ulaştı.

EOS tablosu yenilendi. canlı verilere bakıldığında 17.43 Türk lirası dolaylarında dengelenen EOS, dün itibarıyla 3.95 Milyar dolar müşteri buldu. Bununla birlikte EOS geçtiğimiz hafta boyunca yüzde 12.22 değer farkını gördü.

Dünden Beri Paxos Standard Yatırımcıları Gergin

Geçen haftadan beri en fazla yükselen sanal paralar ReddCoin, Ren ve Tierion olurken, bir günlük zaman diliminde tabloda değişiklikler söz konusu. Cardano, Crypterium ve Horizen geçtiğimiz yirmidört saat içinde en fazla değer kazanan sanal paralar oldu. öte yandan geçtiğimiz hafta içinde Binance USD, Tether ve Paxos Standard hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise Paxos Standard, Dash ve ICON alarm vermeye başladı. kripto para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin
bitcoin güncellenen en son verilere göre 8766.40 Amerikan Doları (62504.43 TL) seviyesinde. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 2.08 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ethereum 1349.47 Türk lirası civarında talep görüyor. Ethereum geçen hafta yüzde 9.21 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.20 Amerikan Doları yani 1.40 TL düzeyinden alınıp satılıyor.

Dijital para dünyası belirsiz bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir