28
Sal, Eyl
25 Yeni Haber

Eos Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Eos Dövize İyi Bir Alternatif Mi?

Ekonomi

Güvenli ve dağıtık bir mimari üzerinde çalışmak üzere tasarlanan dijital para birimleri hareketli saatler yaşıyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için bazı finans uzmanlarına göre sanal para dünyası kanlı bir su havuzuna benziyor. Peki EOS fiyatları düşer mi? EOS kaç lira oldu? Güncel bilgiler burada.

Toplamda 1346.71 Milyar dolarlık uluslar arası bir pazara dönüşen dijital para birimleri sadece son bir gün içinde 129.85 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

EOS tablosu yenilendi. son rakamlara bakıldığında 31.46 Türk lirası dolaylarında dengelenen EOS, geçtiğimiz 24 saat içinde 662.70 Milyon Amerikan Doları talep gördü. EOS bir günlük zaman diliminde yüzde 3.13 değer farkı yaşadı.

Binance Usd Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Kripto para dünyası içinde kazandıranlar olduğu kadar bazı sanal para birimleri kaybettiriyor. VeChain, Chainlink ve Bitcoin Gold son bir hafta boyunca yatırımcılarına en fazla güven tesis eden dijital parabirimleri oldu. diğer tarafta ise Dai, Tether ve USD Coin geçen haftadan beri en çok hayal kırıklığı yaratan kripto para birimleri olarak öne çıktı. Toplam piyasa hacmi 1346.71 Milyar doları geçen sanal para piyasasının en büyük üç şirketinin bu pastadan aldığı pay toplam yüzde 69.99.

Bitcoin
BTC güncellenen en son fiyatlara göre 33704.52 Dolar (289960.00 lira) civarında. Bitcoin geçen hafta yüzde 6.82 değer farkı kaydetti.
Ethereum
ether 18281.93 Türk lirası seviyesinde talep görüyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 12.91 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple - XRP şu anda 0.60 dolar yani 5.20 TL civarından işlem görüyor.

Sanal para birimleri heyecanlı bir zeminde gerçekleşiyor. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir