17
Pz, Eki
29 Yeni Haber

Dijital Paralar Yükseliyor Mu?

Dijital Paralar Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Para sektörünün en parlak alternatifi olarak görülen sanal para dünyası dalgalı günler yaşıyor. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu dijital para analistlerine göre sanal paralar yeni ve tehlikeli bir saadet zinciri. dijital para dünyası kazandırır mı? Qtum kaç dolar? finans piyasasından en son haberler burada.

Geçtiğimiz yirmidört saat içinde dijital para birimleri 113.36 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. en son fiyatlara bakıldığında piyasanın hacmi 144.49 Milyar dolara ulaştı.

Qtum tablosu yenilendi. an itibarıyla 6.81 Türk lirası civarında dengelenen Qtum, son 24 saat boyunca 384.94 Milyon dolar el değiştirdi. Qtum son bir saat içinde yüzde 1.05 değer farkı yaşadı.

Bir Günlük Zaman Diliminde V.systems Düşmeye Devam Ediyor

Son bir hafta içinde en fazla değer kazanan sanal paralar Dragon Coins, WAX ve Tachyon Protocol olurken, son bir gün boyunca tabloda değişiklikler söz konusu. Pundi X, Aave ve Augur dün itibarıyla yatırımcılarına en fazla güven tesis eden sanal paralar oldu. öbür taraftan geçtiğimiz hafta TrueChain, ABBC Coin ve Steem hızla kaybettirmeye devam ediyor. Günlük tabloya bakıldığında ise v.systems, BitShares ve Aeternity alarm vermeye başladı. sanal para dünyasında etki gücü en yüksek para birimlerinin anlık verilerine bakmakta fayda var.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

güncellenen en son fiyatlara göre BTC 5216.72 Amerikan Doları. Bitcoin geçen haftadan beri yüzde 33.26 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

ether 737.18 lira üstünden alınıp satılıyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 41.68 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple Kaç Dolar?
Ripple Kaç Dolar?

Ripple an itibarıyla 0.14 Amerikan Doları üzerinden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir