19
Sal, Eki
24 Yeni Haber

Dijital Paralar Güncel Haberler

Dijital Paralar Güncel Haberler

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte finans sektörünün en takibi zor konularından biri olan dijital para dünyası dalgalı günler yaşıyor. bazı sanal para analistlerine göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para dünyası alarm zillleri çalıyor. Peki ethereum yükselir mi? Ethereum kaç lira oldu? finans piyasasının son durumu haberin detaylarında.

Dijital para piyasası son 1 gün içinde 141.58 Milyar Amerikan Doları işlem gördü. son rakamlara bakıldığında piyasanın toplam büyüklüğü 171.01 Milyar dolara ulaştı.

Ether an itibarıyla 130.58 dolar üzerinden işlem görüyor. Ayrıca ethereum son bir saat içinde yüzde 2.73 değer farkı kaydetti.

Geçtiğimiz Hafta İçinde En Fazla Kaybettiren Sanal Para Holo Oldu

Güncel dijital para rakamlarına bakıldığında son 24 saat boyunca Swipe, MCO ve WaykiChain umut verici görünüyor. diğer taraftan Ethereum Classic, Binance Coin ve KuCoin Shares ise aynı süre içinde en çok değer kaybeden üç kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 79.49 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

Bitcoin
Bitcoin güncel verilere bakıldığında 6276.27 Amerikan Doları (41235.07 lira) civarında. Bitcoin 1 hafta içerisinde yüzde 28.41 değer farkı kaydetti.
Ethereum
Ethereum 857.91 TL dolaylarında alınıp satılıyor. Ethereum son bir hafta boyunca yüzde 18.02 değer farkını yaşadı.
Ripple
Ripple şu anda 0.16 Amerikan Doları yani 1.02 Türk lirası civarından talep görüyor.

Sanal para piyasası tartışmalı bir zeminde gerçekleşiyor. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir