28
Çrş, Eki
16 Yeni Haber

Dijital Para Piyasası Yükseliyor Mu?

Dijital Para Piyasası Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Finans sektörünün yeni ve hızlı yükselen alt kırılımı sanal paralar sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. dijital para uzmanlarına göre yatırımcılarına sürpriz yapmayı seven sanal para piyasası altın ve dövizden daha makul bir yatırım aracı. böyle bir yatırım ortamında Tron alınır mı? Tron kaç lira oldu? En son bilgiler burada.

Toplamda 321.99 Milyar dolarlık global bir pazara dönüşen sanal para piyasası sadece son 1 gün içinde 126.98 Milyar dolar işlem hacmine ulaştı.

Tron 08:13 itibarıyla 0.20 lira. Dolar olarak da 0.03 Amerikan Doları. Güncel işlem hacmine bakıldığında piyasa değeri ise 1.82 Milyar Amerikan Doları seviyesinde dengelendi. Tron geçtiğimiz 24 saat boyunca yüzde 7.04 değer farkını gördü.

Bitcoin Sanal Para Piyasasına Hükmetmeye Devam Ediyor

Güncel kripto para rakamlarına bakıldığında son bir gün içerisinde The Midas Touch Gold, Divi ve Paxos Standard umut verici görünüyor. buna karşılık TrueUSD, Orchid ve Nervos Network ise aynı süre içinde en hızlı düşen üç dijital para birimi olarak öne çıkıyor. Yatırım kararı almadan önce 321.99 Milyar dolarlık kripto para piyasasının zirvesinde yer alan dijital para birimlerinin 08:13 itibarıyla güncel rakamlarına bakmak da önemli.

Bitcoin

Bitcoin fiyatı ne oldu?
Bitcoin fiyatı ne kadar oldu?

en son fiyatlara göre Bitcoin 10482.88 Dolar. bitcoin geçtiğimiz hafta içinde yüzde 2.33 değer kaydetti.

Ethereum

Ethereum fiyatı ne kadar?

ether 2652.48 Türk lirası civarından alınıp satılıyor. Ethereum geçen bir haftada yüzde 8.06 değer farkı gördü.

Ripple

Ripple kaç TL oldu?
Ripple kaç TL oldu?

ripple an itibarıyla 0.23 dolar üstünden işlem görüyor.

Döviz gibi standartları olmadığından farklı yaptırımlara tabi. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir