25
Pzt, Oca
30 Yeni Haber

Dijital Para Piyasası Yükseliyor Mu?

Dijital Para Piyasası Yükseliyor Mu?

Ekonomi

Son gelişmelerle birlikte para sektörünün en sıcak konularından biri olan sanal para dünyası her türlü yaptırıma rağmen inatla yükselişini sürdürüyor. Merkezi bir garantörlük sunmadığı için finans uzmanlarına göre kripto para dünyası geleceğin uluslar arası para kuru. dijital para dünyası kazandırır mı? Tron kaç dolar? finans piyasasından en son haberler burada.

Toplamda 241.79 Milyar dolarlık küresel bir pazara dönüşen kripto para birimleri sadece dünden şu ana kadar 106.77 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaştı.

Tron 09:08 itibarıyla 0.01 Dolar, piyasa değeri ise 951.90 Milyon Amerikan Doları civarında. Ayrıca Tron son bir saat içinde yüzde 0.46 değer farkı kaydetti.

Binance Usd Bir Haftadır Yatırımcısına Kaybettirmeye Devam Ediyor

Binance USD, VeChain ve USD Coin geçen bir haftada kaybettirdi. öte yandan IOST, Steem ve Komodo geçen hafta yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimleri. Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP ve Bitcoin Cash piyasanın en büyük payını elinde bulunduruyor. kripto para piyasasının yüzde 79.73 tutarındaki kısmı bu beş emtianın elinde.

güncel verilere göre 8788.17 dolar üzerinden işlem gören bitcoin son yimidört saat içinde 34.24 Milyar doların üstünde piyasada el değiştirdi.. BTC güncel piyasa değeri 161.57 Milyar Amerikan Doları dolaylarında.
ether ise son rakamlara bakıldığında 201.86 dolar dolaylarında tutundu. Ethereum geçtiğimiz yirmidört saat içinde 12.06 Milyar dolar el değiştirdi..
Ripple 0.19 civarından alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından para piyasalarından farklı. Kurlardaki trendi takip etmek zor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir