06
Pzt, Ara
27 Yeni Haber

Dijital Para Piyasası Canlı Tablo

Dijital Para Piyasası Canlı Tablo

Ekonomi

Her gün binlerce kişinin odağı haline gelen dijital para piyasası sadece küçük yatırımcıların değil büyük oyuncuların da gündeminde. Tedavülde binlerce paranın bulunduğu kripto para analistlerine göre kripto para piyasası aşırı belirsiz ve zannedildiği gibi tam bağımsız değil. Peki EOS düşer mi? EOS almadan önce güncel bilgilere bakmakta fayda var.

Sanal para piyasası dünden şu ana kadar gerçekleşen işlem hacmi sonunda 263.08 Milyar dolarlık bir hacme ulaştı. Bitcoinin yüzde 68.08 ile ilk sırada.

Bir günlük zaman diliminde 2.61 Milyar Amerikan Doları işlem hacmine ulaşan EOS en son fiyatlara bakıldığında 2.64 Dolar, yani 18.05 Türk lirası civarından el değiştiriyor. EOS son bir saat içinde yüzde 0.16 değer farkını gördü.

Paxos Standard Dünden Beri En Fazla Kaybettirdi

Dijital para piyasasında her şey çok hızlı değişiyor. Son üç ayın verilerine bakıldığında Bitcoin yatırımcılarını en fazla güldüren sanal para birimi oldu. öbür taraftan son 3 ay içinde en hızlı düşme trendine giren para birimi de Maker oldu. kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip para birimlerindeki son durum ise şu şekilde.

15:06 itibarıyla tüm dijital para fiyatları: bitcoin 9743.13 Amerikan Doları, Ethereum 213.36 Dolar, Ripple 0.20 Amerikan Doları düzeyinden alınıp satılıyor.

Döviz gibi standartları olmadığından foreks piyasalarından farklı. Fiyatların eğilimini tahmin etmek için tüm parametreleri takip etmek gerekiyor.

 


Bunlara da Bakabilirsiniz:

 

İlginizi Çekebilir